Четвер
23.11.2017, 03:26
СКАЧАЙ І ЧИТАЙ
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Категорії розділу
Історія [2]
Умови участі [1]

Меню сайту

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Головна » Статті » Коронація Слова » Історія

Переможці всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація Слова" від 2001 до 2009 років
Імена переможців конкурсу «Коронація слова»

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2010» та «Гранд Коронація слова - 2010»


ГРАНД РОМАНИ "СТОЛІТТЯ ЯКОВА" Володимир Лис Луцьк

ГРАНД КІНОСЦЕНАРІЇ "АТЕСТАЦІЯ" Юлія Боднарюк Чернівці

ГРАНД П'ЄСИ "КАР’ЄРА" Валентин Тарасов   Київ

 

Номінація "РОМАНИ"


І Премія Із сьомого дна Ярослава Бакалець Село Ралівка, Самбірського р-ну, Львівської обл.

ІІ Премія Орлик, син Орлика Тимур Литовченко Київ

ІІІ Премія Гонихмарник Мирослава Замойська Львів

 

Дипломанти


По дорозі на Фреюнг Наталія Кудря місто Локмарія, острів Бель-іль-ан-мер, Франція

Арахнофобія Юрій Сорока Хмельницький

У пошуках Оґопоґо Леся Воронина Київ

Тринадцята жінка Фрейда Лілія Бондаренко Миколаїв

Розвідбат Олександр Лопатенко м. Дубно, Рівненської обл.

Кінець гламуру або Dolce Vita Вероніка Хідченко Львів

1 000 000 $ Артем Антонюк Суми

Номінація "ПІСЕННА ЛІРИКА ПРО КОХАННЯ"

І Премія Стояли поруч Володимир Шинкарук Житомир

ІІ Премія Лист Ігор Жук Київ

ІІІ Премія Гравітація Тала Пруткова Київ

 

Дипломанти


Коломия-Чернівці-Станіслав-Тернопіль Володимир Кузь Чернівці

Золоте весілля Георгій Даценко Київ

Столик на двох Анатолій Кичинський Херсон

Абетка Людмила Савчук Хмельницький

День, поки ти … Тала Пруткова Київ

Я випала з життя Тетяна Винник м. Ніжин, Чернігівської обл.

Наївна пісня Ігор Жук Київ

Привітаноньки Іляна Корнєєва Київ

Номінація "КІНОСЦЕНАРІЇ"

І Премія Креденс Ія Мислицька, Валентин Васянович Київ

ІІ Премія Ляхова криниця Едуард Богуш Київ

ІІІ Премія Московський Клондайк Володимир Ткаченко м. Сміла, Черкаської обл.

 

Дипломанти


Псих з «Аляски» Сергій Бутинець м. Червоноград, Львівської обл.

Президент Ігор Козир Запоріжжя

Апостольські відвідини Олексій Тімофеєв Київ

Гайя Олена Макаренко Київ

Як заволодіти чарівною білявкою Наталія та Олександр Астремські Київ

Номінація "П'ЄСИ"


І Премія На прізвисько Цинцінат Едуард Богуш Київ

ІІ Премія Реквієм для кларнета без оркестру Богдан Мельничук, Олег Мосійчук Тернопіль

ІІІ Премія Віщий сон, або Мудрий Іванко Богдан Мельничук, Володимир Фроленков Тернопіль

 

Дипломанти


Амбасада Людмила Богата село Ручки, Гадяцького р-ну, Полтавської обл.

Перверсія Катерина Аксьонова Львів

Фігура a-la Синді Кроуфорд, або Таємниця нев’янучої вроди Вікторія Мельник Краматорськ, Донецької обл.

Майстер Анастасія Шевердіна Луганськ

Соло з полонини Тетяна Гаркуша Київ

 

Дипломанти "Вибір видавців-2010"

 

 

Комашина тарзанка, Наталка Сняданко

Твоя дитинка, Ірися Ликович

Дивна така любов, Анна Багряна



Переможці конкурсу «Коронація слова - 2009»

 

Номінація  «РОМАНИ»

 

I премія:  Замок Гербуртів - Галина Вдовиченко
II премія:  Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії - Максим Кідрук
III премія:  Іван Богун - Юрій Сорока

Дипломанти:
Переможців не судять - Олександр Єсаулов
Мій друг Юрко Циркуль та інші - Валентин Бердута
Надія: сплутані пазли - Світлана Горбань, Наталя Лапіна
Яскраве життя і надзвичайні пригоди Зоряної Мальви - Владислав Івченко
Мрійні небокраї  - Петро Дараманчук  

Віч-на-віч - Ростислав Мусієнко

Via Combusta (Випалений шлях) - Маріанна Маліна

                                                                                     

Дипломанти ВВ:   

РАЙ. Центр - Люко Дашвар або Ірина Чернова

Святий Йосиф Обручник (Роман про Святу Родину) - Марія Влад       

                                                                                                 

Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»
 
I премія: Фросина любов - Віктор Абузяров
II премія:  Оксана - Олександр Денисенко
III премія: Страхорама - Наталія Шевченко, Олександр Шевченко

 

Дипломанти:
Острів Крір - Олена Негреску
22-24 - Роман Бондарчук, Алла Тютюнник, Дар'я Аверченко
Форма життя - Ганна Костильова, Олег Гаєнко, Ідея - Ігор Стеколенко
Правила мінус - Олександр Жовна
Деменція - Наталія Шевченко, Олександр Шевченко
 
Номінація  «П’ЄСИ»
 
Iпремія:  Червона свитка - Гарольд Бодикін
II премія:  Веселкове диво - Марія Баліцька
III премія:  Несамовиті - Надія Ковалик

 

Дипломанти:
Вбити наречену - Ірен Роздобудько
Батьківська хата - Іван Нагірняк
Переступи поріг - Леся Білик, Леонід Білик
Трагікомедія - Остап Соколюк
Прозорий будинок - Ольга Рекетенець, Наталя Топіха

 

Номінація  «ПІСЕННА ЛІРИКА ПРО КОХАННЯ»

 

I премія:  Осінній кіберпанк - Тарас Антипович
II премія:  Я буду тебе чекати - Оксана Михальчук
III премія:  Я шепотіла... - Олеся Сінчук

Дипломанти:
Дощі - Наталія Котович
Я вірю в тебе... - Галина Ярема
Осінній романс - Валентина Романенко
Подорож по дахах - Юрій Волощак
Романс байдужості  - Ігор Жук    

                                                                                                                                                                                                                               

ДипломантиВК:  

Виший мені, мамо! - Олександра Самарцева         

SMS-кохання - Віталій Перетятько

Зимова казка - Юрій Кисіль

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2008»

 

Номінація  «РОМАНИ»

 

I премія:  Острів Сильвестра - Володимир Лис
II премія:  Дорога, або афганське рондо - Марія Маслєчкіна
III премія:  За Габією або усупереч забобонам - Анна Багряна
III премія: Шахмати для дибілів - Михайло Бриних

Дипломанти:
Фіолетові діти - Маріанна Маліна
Примха - Люко Дашвар
Кривава осінь у місті Лева - Наталія Шевченко та Олександр Шевченко
Долина Бельведеру - Весела Найденова та Ярослав Яновський
"… Будить хиренну волю" - Ярослав Яріш
Смугастий , мов життя - Ганна Ручай
 
Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»
 
I премія: Ангел з патефоном - Василь Босович та Олександр Столяров
II премія:  Справа про диявола та вбиту наречену - Світлана Тяпіна
III премія: Виступ - Кирило Устюжанін
III премія: Немодні небеса - Марина Чижова

 

Дипломанти:
Рятуй мене, мамо! - Наталія Флерчук
Харків'яни та гості нашого міста - Андрій Зланіч
Шевченко Катерина ХХІ - Андрій Кокотюха
Так не буває ... - Олег Галетка
Біла скеля (сцени з життя Тараса Шевченка) - Юрій Сорока
 
Номінація  «П’ЄСИ»
 
Iпремія:  Судний день. Батурин - Станіслав Стриженюк
II премія:  Помилка Марка Фабія - Едуард Богуш
III премія:  П.П. (Прагнення притомності) - Богдан Підгірний

 

Дипломанти:
"В Парижі красне літо … " - Олександр Гаврош
Прикол - Галина Опришко
Божевільна бригада - Віталій Райнюк
"Кайдашева сім'я" - сценізація  за повістю І. Нечуя-Левицького - Микола Босак
Чумацький шлях - Володимир Гайдай

 

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2007»

 

Номінація  «РОМАНИ»
 
I премія: … Майже ніколи не є навпаки - Марія Матіос
II премія: Село не люди - Ірина Чернова
III премія: Бранці мороку - Наталка та Олександр Шевченко

Дипломанти:
Погоня - Юрій Логвин
Вовчук. Мій роман - Тетяна Щербаченко
Еклер із цукровою глазур'ю - Олег Галетка
Долина єдиної Дороги - Тарас Микітчак
Тримай мене, ковзанко - Марія Ткачівська
Клітка - Борислав Леськів, Олександр Ручко
Сьоме небо леді Арс - Леонід Білик
Чомусь Мар і Хуана - Вікторія Чумак
Карпатське золото - Анна Казакова
 
Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»
 
I премія: Країні не вистачає космонавтів або "Не спати, дихати!" - Ольга Когут
II премія: Вкрадене нещастя - Євген Чвіров
III премія: Язиката Хвеська - Андрій Кокотюха

Дипломанти:
Че Гевара - Лада Стародубцева
Вій - Ігор Бузько
SKLEPGOTLIBA - Володимир Решетов
Закон Танго - Ольга Боєва
Оленка, Катруся та Милобуль Безсмертний - Валерій Герланець
   
Номінація  «П’ЄСИ»
 
I премія: Допит небіжчика - Ігор Негреску
II премія: Ромео і Жасмин - Олександр Гаврош
III премія: Шевченко під судом -Станіслав Росовецький

Дипломанти:
Козак Мамай і ключі від Раю - Артем Вишневський
Петропалацик - Євген Чвіров
Соло для двох - Віктор Рибачук
Калина та песиголовці - Надія Марчук
Шпигунські пристрасті - Валерій Герланець

 

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2005»

 

Номінація «РОМАНИ»

 

І премія: Темна вода - Андрій Кокотюха
ІІ премія:Зоопарк або діти до 16 -
ІІІ премія:  Міф - Роман Костенко

Дипломанти:
Формула - Ігорь Бузько
Puzzle- Олена Шапаренко
Білий слон - Марія Римар
Дабл Ю або Двійник - Володимир Бедзира
На лезі радості - Валентина Михайленко
Ігри - Ярослава Литвин
Помститися імператору - Тимур Литовченко

 

Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ»

 

І премія:Вечірняя - Ігор Негреску
ІІ премія:Не бийте свого президента - Ігор Козир
ІІІ премія:Бранець - Валентин Тарасов

Дипломанти:
Віють вітри - Богдан Теленько
Стигмати - Любов та Ігорь Липовські
Ціна життя - Олег Білявський
Театр тіней - Володимир Петрище
Рудіший рудого - Василь Мельник

 

Номінація  «П’ЄСИ»

 

І премія:Єврейський годинник - Сергій Кисельов та Андрій Рушковський
ІІ премія:Стежечка Святого Миколая - Лариса Діденко
ІІ премія: Про потяг, валізи, мотлох та дещо більше - Артем Вишневський

Дипломанти:
Реторта - Марина Соколян
Коли повертається дощ - Надія Мірошниченко
Голубий дельтаплан - Інна Волосевич
Педрада - Олександр Пальченко
Імперія обкрадених - Олександр Бойцов

 

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2004»

 

Номінація «РОМАНИ»

 

І премія:Амністія для хакера - Олексій Волков
І премія: Гудзик - Ірен Роздобудько
ІІІ премія: Шукачі скарбів - Андрій Кокотюха

Дипломанти:
Третє поле - Василь Кожелянко
Крутая плюс - Марина Мєднікова
Лицар тихого полювання - Віктор Коренчук
Посібник для повії-початківки - Антоніна Рипунова
Сакрал - Ірина Хомин
Ілюзоріум - Олександр Шевченко
Янголи, що підкрадаються - Наталія Очкур

Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ та П’ЄСИ»

 

І премія:П'єса - Скажена співачка з невідомим - Валентин Тарасов
ІІ премія: П'єса - Пенсійні справи - Володимир Сердюк
ІІІ премія: П'єса - П’ять нещасних днів - Ігор Липовський


Дипломанти:
Кіносценарій - Портрет - Василь Мицько
Кіносценарій - Обідранці - Кирило Остюжанін
Кіносценарій - Найгірший у світі татко - Ігор Козир
П’єса - Vitavariaest(Життя мінливе) - Олег Гончаров
П’єса - Посібник з полювання на дідусів - Лариса Денисенко
Кіносценарій - Перелесник - Ганна Пустовойт
Кіносценарій - Баба - Владислав Чабанюк
Кіносценарій - Народжена вогнем - Христина Ярошенко

 

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2003»

 

Номінація  «РОМАНИ»

 

І премія: Останній герой - Олександр Вільчинський
ІІ премія: Синдром набутого імунітету - Ярослава Івченко
ІІІ премія: Повзе змія - Андрій Кокотюха


Дипломанти:
Жінка для стіни - Володимир Лис
Учора і завжди - Наталія Очкур
Аутсайдери - Олександр Шевченко
Балада для Кривої Варги - Марина Соколян
Павук -Олег Шмід
Полювання на дрохв - Петро Лущик
Заметіль - Анна Хома

 

Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»  

І премія: Дума про трьох братів - Ярослава Горбач
ІІ премія:Кіт з капустою - Володимир Ткаченко
ІІІ премія:Пролом - Сергій Мирний

 

Дипломанти:   
Світлячки - Надія Кошман
Єгорка - Юрій Голіченко
Будинок з химерами - Наталія Мартиненко
Портрет психа Вереса - Василь Сліпчук
Де ти його знайшов - Євген Чвіров
Окупація - Ігор Козир
Маестро Березовський - Юрій Ляшенко, Юрій Обжелян, Павло Мовчан

 

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2002»

 

Номінація  «РОМАНИ»

 

І премія: Егоїст - Марина Гримич
ІІ премія: Забавки з плоті і крові - Лариса Денисенко
ІІІ премія: Кляса - Павло Вольвач  


Дипломанти:
Мама, донька, бандюган - Андрій Кокотюха
Терористка - Марина Мєднікова
Теорія тероризму - Ігор Козловський
Провина - Анна Хома
Ініціація - Іван Підгірний
Останній караван - Юрій Обжелян
Суто літературне вбивство - Олександр Вільчинський

 

Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»  

 

І премія: Останній забій - Олексій Росич  
ІІ премія:Відь - Андрій Мушта  
ІІІ премія:КЛАС - Григорій Штонь

 

Дипломанти:   
Смерть олігарха - Марина Мєднікова
Комерційне каяття - Андрій Гордєєв
Жетон - Богдан Жолдак
Легенда про Кия - Ольга Кузакова
Солона зірочка, або Чумацький шлях - Володимир Гайдай
Хор - Ольга Самолевська
Пацюкоїд - Євген Чвіров

 

 

 

Переможці конкурсу «Коронація слова - 2001»

 

Номінація  «РОМАНИ»

 

І премія: Елементал - Василь Шкляр
ІІ премія:Репетитор - Ганна Хома  
ІІІ премія:Охоронець - Сергій Батурин   

Дипломанти:
Чорний іній - Валентин Строкань
Маска - Володимир Лис
Варфоломієва ніч - Марина Гримич
Назустріч - Ольга Компанієць
Гра з тінню - Михайло Ткачук
Обличчя - Зоя Ігіна
Зло - Людмила Баграт

 

Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»  

 

І премія: Візит до Папи - Юлія Боднарук   
ІІ премія:De folt - Григорій Штонь
ІІІ премія:Останній квартал - Юрій Обжелян  

 

Дипломанти:   
Лихоліття - Ольга Кузакова
Аналіз крові - Володимир Сердюк
Дванадцять копійок - Кирило Устюжанін
Дорога - Олександр Жовна
Дурням щастить лише раз - Оксана Гірняк
Усвідомлена необхідність - Володимир Зав’ялов
Як Колобок визволяв принцесу з лап дракона Ковтай-Не-Жуючи - Володимир Мартинов

 

 


Переможці конкурсу «Коронація слова - 2000»

 

Номінація  «РОМАНИ»

 

І премія:  Правила гри - Алла Сєрова  
ІІ премія:  Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько   
ІІІ премія:  Сутінки удвох - Наталя Шахрай    

Дипломанти:
Романа - Володимир Лис
Відпочинок для Цезаря - Петро Михайлов
Біг - Микола Панасик
Ти чуєш, Марго? - Марина Гримич
Купуйте бублики - Олена Стяжкіна
Євангеліє від Євгенія - Віктор Абузяров
Таємниця заклятого ставу - Данута Олейнікова

 

Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»  

 

І премія:  Сто тисяч за кохання - Василь Трубай   
ІІ премія:  Криза середнього віку - Володимир Зав’ялов   
ІІІ премія:  Медаліст - Анатолій Карась    

 

Дипломанти:   
За кривду гір - Василь Портяк
Чорнобильський Робінзон - Мирослав Слабошпицький та Олег Ремпінський
Додекалог, або ж Доба Нулів - Геннадій Краснокутський
Експеримент - Олександр Жовна
Не зникай, Отагамо - Надія Симчич
Чоловік в кредит - Марія Бушан
Скарб - Богдан Жолдак
Категорія: Історія | Додав: Pharao (06.10.2009)
Переглядів: 3892 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Архів записів

Архів записів


Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz